Biz Hayatınızı Kolaylaştırmak İçin Buradayız...Hizmetlerimiz Hakkında Detaylı Bilgi İçin Lütfen Bize Ulaşınız...

BİR KARAR ALARAK HAYATINIZI KOLAYLAŞTIRMAK İSTERMİSİNİZ!!!

Karar Örneği ;

Binamızın Yöneticilik işinin ../../20..-../../20.. dönemi ve aynı zamanda şirkete devirden önceki dönem borçlarını da tahsil etmesi için YÖNETİMHANE - HANE YÖNETİM HİZMETLERİ GÖKHAN IŞIK 'şirketine yetki verilmesine, Şirketin gerek bina sakinlerine ve gerekse üçüncü şahıslara ihtar çekmeye, Ödenmeyen aidatlara %.. gecikme zammı uygulayarak icra takibi yapmaya, dava açmaya,aynı şahısların tapu kayıt bilgilerini ve tapu kayıt örneklerini Tapu Sicil Müdürlüklerinden öğrenmeye ve almaya, Binamız adına dilediği bankada hesap açmaya ve hesap üzerinde tasarrufta bulunmaya, Binamız adına ilgili vergi dairesinden vergi kimlik numarası ve Sosyal Güvenlik Kurumundan binamız adına dosya açmaya gerekli şifreleri almaya yetkili kılınmasına karar verilmiştir.

 

Size Özel...

Online Tahsilat

Birçok banka ile olan entagrasyonlarımız sayesinde tüm aidat ve borçlarınızı kredi kartınız ile online olarak ödeyebilirsiniz. 

Komşularınız ile iletişim kurun

Oturduğunuz yerden size özel hazırlamış olduğumuz web sayfası üzerinden görüntülü veya yazılı olarak komşularınız ile haberleşin,onlara mesaj  bırakın.

 

Finans Takibi Artık Çok Kolay

Aidat takibi,fatura dağıtımları,sayaçlar,gecikme tazminatı gibi bir çok özelliği YÖNETİMHANE aracılığı ile hemen kullanmaya başlayın.

Sosyal alanlarınızı organize edin...

Sosyal alanların aktiviteleriniz için uygun olup olmadığını öğrenin,rezerve edin ve komşularınızı bu keyfe ortak olmaya çalışın.

Web sitesi

Sitenize özel web sitesi.

Tüm duyuru,anket,mali durum,istek ve önerilerinizi siteniz aracılığı ile tek tıkla karşınızda.

 

Katılımcı Yönetim

Yönetmek katılımcılarla dahada güzelleşiyor.Anket ve forum özelliklerimizle bahçenize dikilecek çiçeklere bile siz karar verin.